TORCH SPORTS CLUB

Ankara kolejliler derneği bünyesinde bulunan spor tesislerinde kurulan Torch Sports Club ekibi olarak amacımız; Tenis beceri ve duruşunu kazandırdığımız bireylerin sağlıklı düşünüp, yaşayabilmelerine katkıda bulunmaktır. Özellikle okul çağındaki çocuklarımıza küçük yaşlardan itibaren düzenli spor yapma alışkanlığını kazandırarak bedensel gelişimlerine katkıda bulunmak;bunun yanında tenis sporuna özgü davranış ve bakış açısını kavratmak ve en önemlisi kazanırken de, kaybederken de mutlu olabilmelerini sağlamaktır. Bununla beraber performanslarını modern öğretim ve antrenman metotlarıyla üst seviyelere taşıyarak ülke tenisine hizmet etme hedeflerimiz arasındadır. Ayrıca yetişkinler için düzenlenen program ve derslerde, doğru tekniklerle en kısa zamanda partnerinizle tenis oynayabilmenizi hedeflemekteyiz. ofisic Tenis oynamaya başladıktan sonra sizlerde oluşacak farkları beraber gözlemlemek bizim için ayrı bir keyif ve gurur olacaktır. Bunun yanında tesis içinde bulunan studiomuzda pilates ve personal training çalışmalarımız uzman eğitmenlerle devam etmektedir. Her yaşta tenis, her yaşta spor...

TORCH SPORTS CLUB

"Dernek Üyelerimize Pilates ve Tenis'te %20 İndirim!"

Hizmetlerimiz:

%20 İndirim'le yararlanmak için hemen arayın:

+902122620040

Stüdyomuzda Fitness, Pilates, Yoga, Zumba, Dans, Bale, Cimnastik branşlarında da bireysel ya da grup şeklinde hizmet vermekteyiz.

Pilates

Pilates, Joseph Pilates tarafından kasları güçlendirmek, esnekliği arttırmak ve vücudun genel sağlığını iyileştirmek amacıyla geliştirilmiş bir egzersiz sistemidir. Egzersizler minder üzerinde ya da özel olarak tasarlanmış aletlerle yapılır. Pilates sistemi vücudun her bölümünü yüksek konsantrasyon ile doğru nefes tekniklerini kullanarak kontrollü ve akıcı bir şekilde çalıştırmaya yönelik egzersizlerdir.

Personal Training

Personal Training, eğitmenler tarafından kişiye özel fonksiyonel egzersiz programları hazırlanarak, antrenman süresince eğitmen eşliğinde uygulanmasıdır. Eğitmen, kişilerin ihtiyaç ve hedefleri doğrultusunda egzersiz planı hazırlarken standart programlardan farklı olarak, üyenin sağlık ve fizyolojik durumu, spor geçmişi, yaşam tarzı, alışkanlıkları ve psikolojik durumunu ele alır. Üyenin ihtiyaç ve hedefleri doğrultusunda en yüksek motivasyon ile maksimal verim alınacak antrenmanı uygulatır.

Grup Dersleri

Arkadaşlarınızla birlikte ya da gruptaki yeni tanışacağınız kişilerle, eğitmen ve müzik eşliğinde grup motivasyonu ile hedeflerinize ulaşırken eğlenerek spor yapmanın keyfini çıkartın.

Kurumsal Wellness

İş hayatında şirketler sağlıklı ve mutlu çalışanların katkılarının farkına vardıkça daha sağlıklı bir iş ortamını desteklemek için welness programlarını şirket politikaları içine dahil etmeye başladılar. Bu kapsamda kurumlara yönelik spor alanları ve aktiviteleri hakkında danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.